دربـاره هـتـل هـزار

دربـاره هُـتـل هـزار کـرمـان

مُـفـتـخـر بـه مـیـزبـانـی شـمـایـیـمهتل هزار کرمان جدیدترین و نزدیک ترین هتل به مراکز تجاری ، اداری ، دیدنی و توریستی بازار کرمان و در جوار قدیمترین پارک زیبای شهر ( پارک نشاط ) و در منطقه آرام در مرکز شهر کرمان می باشد .

هتل هزار کرمان با در نظر داشتن این اصل که میهمان در فرهنگ دینی و ملی ما از کرامتی ویژه برخوردار است، توانسته با بکار گیری نهایت توان خود در خدمت رسانی به میهمانان خود، روزهای خوبی را از سفر به دیار کریمان برای آنها به یادگار بگذارد.

هتل هزار کرمان به جهت داشتن فضایی مطوب و کیفیت برتر در قسمت های مختلف توانسته به یکی از اهداف میهمانان جهت سفر به شهر کرمان تبدیل شود.

فعالیت های هتل شامل اسکان و پذیرای مهمان ایرانی و خارجی می باشد.

ساختار هتل : دارای پنج طبقه ساختمان شامل سه طبقه اتاق مشتمل بر اتاق های دوتخته با سرویس کامل ( سرویس بهداشتی ، یخچال ، تلویزیون ، سیستم صوتی و تصویری) و سوئیت های چهار تخته با امکانات فوق می باشد .

هتل هزار کرمان با بهره گیری از رستوران و کافی شاپ با منوهای مختلف و متنوع محلی ، ایرانی ، خارجی و غذاهای بسته بندی (مسافرتی) ، فضایی متفاوت و به یاد ماندنی را جهت رعایت هر چه بیشتر اصل میهمان نوازی و کرامت به میهمان مهیا کرده است. شایان ذکر است رستوران و آشپزخانه در طبقه 1- هتل واقع شده است .

هتل هزار کرمان با فراهم آوردن امکانات رفاهی از قبیل آسانسور، سالن ورزشی،تاکسی سرویس، خدمات لاندری، پارکینگ و ... توانسته تا اسباب آسایش، آرامش و رضایت میهمانان گرامی را مهیا کند. هتل هزار مرکزیترین هتل کرمان در سال۱۳۷۲افتتاح گردید این هتل یکی ازبهترین هتلهای کرمان بوده که موفق به دریافت چندین لوح لیاقت وسپاس در طی سالهای متمادی گردید است باتوجه به قدیمی شدن هتل در سال ۱۳۹۴هتل تعطیل و بازسازی کامل شد. این نوسازی یکسال کامل به طول انجامید
پرسنل هتل هزار از نیروهای آموزش دیده و مجرب و در طول شبانه روز پذیرا و جوابگوی مهمانان گرامی می باشد

به امید دیدار شما در هتل خودتان ( هتل هزار)


خـاطـره زیـبـایـی که هـیـچ گـاه فـرامــوش نـخـواهـیـد کـرد

  • 1
  • 2
  • 3
این را به تجربه فهمیده‌ام : بهترین راه برای اینكه بفهمید كسی را دوست دارید یا از او متنفر هستید ، این است كه همراه او سفر كنید . این تجربه را از اعماق وجودم دریافته ام . سفر زیباست .

مارک تواین

سفر کردن، فقط تماشا کردن و عکس گرفتن نیست، این تغییری است که پایدار است تغییراتی که سفر در شما ایجاد می‌کند در روح شما می‌ماند، شیوه زندگی شما پس از هر سفر تغییر می‌کند.

میریام برادی

36

اتـاق


36 اتاق دو تخته بسیار زیبا برای آرامش شما
6

سـوئـیـت


6 سوئیت 4 تخته با سرویس کامل و آشپزخانه اُپن
1372

تـاسـیـس


در سال 1394 بعد از بازسازی اساسی مجددا افتتاح گردید
23

سـال تـجـربـه


سالهاست که مفتخر به میزبانی شماییم